בימים בהם הורגלנו כצרכנים לרכוש את כל מה שאנו צריכים ומה שחפץ בליבנו ישירות מהצרכן במגוון איכויות ומחירים השווים לכל כיס. רבים מהצרכנים האקלקטיים רוצים לדעת מה נשאר לאלו שהחפצים במוצרים ומתנות ייחודיים. בעוד הנשים יכולות לדמיין לעצמן כל מה שירצו היישר מהמדף רבים טוענים כי אין הרבה מתנות מקוריות לגבר, גם לא כוסות קריסטל אך יחד עם זאת עם קצת מאמץ ודמיון מפותח השמיים יכולים להיות הגבול או אפילו לא.

אז איך השמיים לא מהווים את הגבול?
טרנד חדש שהחל אצל העשירון העליון הוא קניית טיסה קצרה אל החלל. כיום טיסות אלו הם עדיין בגדר בחינה טכנית עד להשלמת כל הבחינות הטיסות אמורות לצאת כבר בשנה הבאה. חברות כמו וירג'ין גלקטיק של המיליארדר הססגוני ריצ'רד ברנסון שהשקיע הון עצמי רב בפיתוח החברה החדשה, וחברת אקס קור אשר לאחרונה הודיע על שיתוף פעולה עם אופי טורס בשיווק חבילות תיירות חלל לאזרחי ישראל. תיירות חלל שעד לאחרונה הייתה נשמעת כמו דבר בדיוני היא בעצם כבר איננה בגדר חלום. אופיר טורס מציעים טיסה לחלל עם רוקטשיפ טורס במחיר הכרות של 95,000 $, ישנו צורך בתשלום מקדמה של 20,000 $. במחירים בחברות שונות זהה ויכול להגיע לעד 200 אלף דולר.

חשוב לציין כי הטיסות יוצאות מארה"ב וכי יש לדאוג לטיסה לשם לאזרחים המתגוררים מחוצה לה.
השאלה הנשאלת מה לגבי אלו שלא יכולים להרשות לעצמם את צעצועי העשירון העליון.
נשים רבות שואלות את עצמן "מה להביא מתנה לחבר שלי" ומזמינות לגברים שלהן חולצות עם סריקת תמונות של המשפחה או משפטים מיוחדים, ההבדל הוא בין החולצות הרגילות שמדפיסים היום לאלו שזמינים כיום לגבר הוא ההבדל בדפוס בעוד דפוס דיגיטאלי נחשב לזול ולא איכותי נשים מזמינות דפוס משי שהוא איכותי כמו חולצת פרימיום מסחרית.לעתים דפוס משי יכול להיות זול במעט מחולצות פרימיום אך לא תמיד.

ישנם פתרונות בעלי עלות נמוכה כמו בשמים חבילות ספא מיוחדות ומותאמות לגבר וכמובן דבר שכל גבר זקוק לו והוא חליפה מחויטת.
כל מה שאתם צריכים הם את המידות של הגבר המיועד וחייטים רבים ישמחו לתפור לו חליפה ולעיתים תגלו גם שזהו פתרון זול יותר מאשר חליפה מן המדף. היתרון בו הוא הייחודיות שניתן לעצב בחליפה, אפשר לבחור את הבדים הנכונים את העובי הנכון וכמובן הצבע הנכון.
חליפה בתפירה מחויטת היא אחת המתנות הכי נחשקות היום בקרב גברים עובדים ואנשי הצווארון הלבן.
אין צורך אפילו לנסוע לחו"ל יש אפשרות להזמין דרך המידות הנכונות את החליפה הנחשקת דרך אתרי האינטרנט שתא המתפרות.
מתנה מקורית נוספת היא אקווריום מעוצב אישית עם דגים ייחודים ונדירים למשרדו של הגבר שלכם או לביתכם.
לחובבי האלקטרוניקה יש שלל אפשרויות כמו אייפד או אייפוד טאץ' מבית אפל שניתן להזמין עם חריטה בהקדשה מאחורי המכשיר עם אריזת מתנה ייחודית וכרטיס ברכה היישר לביתכם מאתר האינטרנט של אפל.
מכשירי הקינדל של אמזון גם תופסים תאוצה ומהווים תחרות למכשירי האייפד, מכשירי הקינדל מהווים ספר אלקטרוני המסוגל להוריד ספרים מהחנות של אמזון. ניתן להזמין את הקינדל ולהוריד לגבר שלכם את הספרים שהוא הכי אוהב וכמו כן אחת המעלות של הקינדל שלא כמו האייפד הוא כולל סים קארד עם חיבור לרשת דור 3 שתוכל להתחבר לאינטרנט מכל העולם לגלוש בדפדפן שלו ולהוריד ספרים מכל מקום וכל זה ללא תשלום בחינם.חשוב לציין כי הורדת הספרים לעיתים כרוכה בתשלום.

היכנסו לפרטים נוספים לאתר idream.co.il